Image
Image

PayTel S.A. jest wiodącym dostawcą usług płatniczych. Specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych, dokonywanych za pomocą kart płatniczych (Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro), płatności mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay) oraz zarządza siecią terminali POS (instalacja, serwis i dzierżawa).

Od ponad 15 lat stale się rozwija, dbając o najwyższą jakość oferowanych usług oraz inwestując w innowacyjne rozwiązania.

Według badania Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego PayTel SA. jest liderem sprzedaży w ramach programu Polska Bezgotówkowa za 2020 rok i pionierem na rynku integracji terminali z kasami fiskalnymi. Jest on częścią międzynarodowej grupy SIBS – jednego z największych graczy na rynku płatności w Europie.

Terminale stacjonarne

Ingenico LANE3000

Ingenico LANE3000

Ingenico ICT220

Ingenico ICT220

Ingenico DESK3200

Ingenico DESK3200

Terminale mobilne

SmartPOS NexGo N3

SmartPOS NexGo N3

Ingenico LINK2500

Ingenico LINK2500

Ingenico MOVE2500

Ingenico MOVE2500

Ingenico iWL250

Ingenico iWL250

Verifone VX675

Verifone VX675

Polska bezgotówkowa Zakopane
Polska bezgotówkowa Zakopane

Co to jest?

Program Fundacji Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Rozwoju, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard.

Polska bezgotówkowa Zakopane

Jaki jest cel?

Celem Programu jest upowszechnienie płatności bezgotówkowych wśród obywateli, zrównanie ich dostępności z płatnościami gotówkowymi poprzez wsparcie rozwoju sieci akceptacji płatności bezgotówkowych w Polsce, zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania.

Polska bezgotówkowa Zakopane

Co mogę zyskać dołączając do Programu?

 •  0 zł kosztów transakcji do 100 000 pln,
 • 0 zł za dzierżawę terminala płatniczego przez rok,
 • 0 zł za aktywację,
 • 0 zł za instalację,
 • 0 zł za szkolenie,

nawet do 3 terminali GRATIS!

Polska bezgotówkowa Zakopane

Jakie są kryteria uczestnictwa?

 • Przedsiębiorca nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadał umowy z agentem rozliczeniowym).
 • Przedsiębiorca nie jest operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).
 • Przedsiębiorca zobowiąże się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.
 • Do Programu mogą przystąpić sieci handlowo-usługowe obejmujące nie więcej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.
 • Przedsiębiorca zobowiąże się, że nie będzie stosował opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami).
 • Przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz w trakcie jego trwania.
Firma informatyczna Zakopane

Gambit s.c. / Firma Informatyczna
ul. Kasprowicza 20/10
34-500 Zakopane

NIP 7361741454

Dane kontaktowe